Designuji weby a webové aplikace s důrazem na uživatele. Netvořím weby pro weby. Vždy se zaměřuji na vaše zákazníky a navrhuji rozhraní tak, aby rychle a bez zbytečností došli do cíle, za kterým na váš web nebo webovou službu přišli. 
Klienti si ze spolupráce se mnou odnášejí:
   Krásná uživatelská rozhraní
   Vizuální styl, který se líbí uživatelům i zadavateli
   Propracovaný interaktivní prototyp pro uživatelské testování
   Grafické podklady pro vývojářský tým
   Jednotný pohled na potřeby uživatele
   Oživení starého brandu
•   Redesign stávajícího webu s důrazem na uživatele


Moje CV je ke stažení zde. Linkedin profil.


2017

Tvůrce webů ve Webflow

Na volné noze se věnuji tvorbě webů na zakázku. Využívám nástroj Webflow, který mi umožňuje vytvořit jednoduché prezentační weby, ale i obsáhlé korporátní prezentace zcela bez vývojáře! Dokážu tak nabídnout zajímavou cenu za kvalitní, rychlý, responsivní web, který si navíc klient můžete kompletně spravovat sám.

2015
Produktový designér v Trivi od roku 2015

S lidmi, kteří stojí za projektem Trivi – online účetním oddělením, pracuji od roku 2015 na vizuální a uživatelské stránce jejich účetní platformy jako Product Designer. 

2014
Senior Designer 2FRESH

Nabírám zkušenosti s Human-Centred Designem v digitální agentuře 2FRESH, kde jsem pomáhal značkám Česká pojišťovna, Snickers, Lays, Budějovický Budvar nebo O2 s jejich digitálními produkty.

2010
Tvořím weby pod značkou WEBCOOK od roku 2010

Mám zkušenosti s vedením projektům webových stránek. Už 10 let společně s kamarády děláme weby na míru. V současné době zjednodušujeme naši nabídku a nabízíme skvělé webové stránky za zlomek ceny od digitálních agentru. Přesvědčte se sami na www.webcook.cz.

2008
Webový designér od roku 2008

Začínal jsem v agentuře AITOM (dříve e-invent) kde jsem postupně pracoval na velkých webech pro značky jako Nestle, Knorr, Aquapalace, Bushman nebo Orion.

Zpátky nahoru